VÝROBA PRÍRODNÉHO OPAĽOVACIEHO KRÉMU -WORKSHOP 6.6.

Dátum/čas
06/06/2019
17:00 - 19:30


Prihlasovanie cez www.mudresovy.sk do 3.6.2019

OBSAH: Vyrobíme si spolu príroidný krém proti slnku, čisto na príridnej báze, ktorý nedráždi ani detskú pokožku. Náš krém vznikne z šľahaného bambuckého masla a vzácnych olejov.

Ďalšie leto je medzi nami, slnko čoraz viac hreje a my začíname mať potrebu väčšej starostlivosti a ochrany pre pleť. Niekto je rád opálený do shneda, druhý sa zas skrýva pred slnkom, aby po polhodine na ňom nebol pripálený :). Ja to poznám veľmi dobre, do hneda ma asi nikdy neopáli, vždy som červená a potom sa zošúpem naspäť do beloby.
No ochranu chceme poskytnúť nielen sebe ale aj svojim deťom. Na trhu nájdete v dnešnej dobe veľa skvelých krémov a olejov na opaľovanie, ktoré sú vyrobené na prírodnej báze. No čo tak si ich vyrobiť spolu na workshope?

Šľahané bambucké maslo so vzácnymi olejmi, ktoré vás ochránia pred slnečným žiarením, alebo zmes olejov, ktorá Vám pomôže opáliť sa do krásnej zlatistej farby. To čo si spolu namiešame je len na Vás, stretneme sa, poklebetíme o kozmetike, o olejoch a maslách a o samotnej výrobe. Každý jeden workshop je výnimočný ako ženy, ktoré sa na ňom zúčastnia, pretože kozmetika a jej výroba je čarovná sama o sebe. Dávame do nej seba. A vy si tak môžete odniesť domov svoj výrobok, svoj opaľovací krém a olej, nové skúsenosti, inšpirácie, vedomosti a určite aj kúsok nadšenia pre ďalšie vyrábanie.

LEKTORKA: Janka Sovička Mazáková, Híling zdravá krása, ktorá sa zaoberá výrobou prírodnej kozmetiky

VSTUPNÉ: 12,- ( vopred záloha na účet na nákup materiálu)

Rezervácie

Zarezervujte si miesto cez náš systém alebo sa prihláste e-mailom na herna@mudresovy.sk či telefonicky na t.č. +421 908 826 148

Na túto udalosť sú rezervácie ešte/už zatvorené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *