VPLYV KOMUNIKÁCIE NA NAŠE ZDRAVIE Z POHĽADU PSYCHOSOMATIKY ZMENA TERMINU na 24.5.

Dátum/čas
24/05/2019
9:00 - 16:00


 

CELODENNÝ SEMINÁR

LEKTORKA:  Antonie Krzemieňová

KEDY: 24.5.2019

ČAS: 9:00-16:00hod.

VSTUP: 80,-

Prihlasovanie vopred! cez www.mudresovy.sk

Pripravili sme pre Vás celodenný seminár vyhľadávanej českej psychosomatičky Antonie Krzemieňovej. Otvoríme tému komunikácie a jej priameho vplyvu na zdravie človeka. Táto téma je veľmi atraktívna a široká. Komunikujeme denne a s každým, dokonca aj sami so sebou. Komunikácia je náš prejav. Naše vnútorné postoje sa cez komunikáciu dostávajú von a vnímame ich aj my sami aj naše okolie, či publikum. Veľa vecí chceme zakrývať, niečo nechceme radšej vidieť a niečo povieme priamo s pohodou a v radosti. Komunikácia je tiež prifarbená emóciami, ktoré sa k nej viažu. A to ako vplýva komunikácia na naše zdravie Vám už vysvetlí odborníčka, psychosomatička Antonie Krzemieňová, spisovateľka a autorka viacerých kníh zaoberajúcich sa vplyvom myslenia na zdravie. Pozrieme sa bližšie na témy:
– či existuje súvislosť medzi tým ako vieme komunikovať a našim zdravím?
– čo všetko je komunikácia a aké chyby v nej robíme?
– dá sa zmenou komunikácie zažiť viac radosti a pohody

Antónie sa už dlhé roky venuje funkčnej psychosomatike overenej lekárskou štúdiou Dr. Hamera, psychológii, typológii osobnosti, psychohygiene a práci s emóciami.

 

 

 

 

 

Rezervácie

Zarezervujte si miesto cez náš systém alebo sa prihláste e-mailom na herna@mudresovy.sk či telefonicky na t.č. +421 908 826 148

Na túto udalosť sú rezervácie ešte/už zatvorené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *