Maľovanie mandál

Dátum/čas
15/11/2019
16:30 - 19:00


Workshop maľovania mandál I.
13.11.2019 alebo 15.11.2019 od 16:30 do 19:00 -UPRESNÍME ČOSKORO
Cena 29,-/osoba
Popis
V prvej časti kurzu sa zoznámime so základnými technikami maľovania mandál, navštívime svoje vnútro, ktoré nás povedie pri tvorení našej vlastnej mandalky. Tú si potom narysujeme, nakreslíme a vymaľujeme. Takto pripravenú mandalku si potom v druhej časti kurzu prenesieme na hodváb, natiahneme na podklad a domov si odnesieme hotový obraz. Ak ti stačí mandalka nakreslená, vyfarbená, nieje nutné apsolvovať druhú časť kurzu.
Na maľovanie mandaly nepotrebujete žiadne skúsenosti s maľovaním a naozaj si ju dokáže namaľovať každý. Je to meditácia a zároveň terapia, kedy sme spojený so svojou dušou a pomocou tvarov, farieb, sebavyjadrením nastáva vnútorné liečenie, harmonizácia vnútra. Je to tiež úžasný nástroj pre sebaspoznanie a objavenie svojej kreativity. Tento Worshop je vhodný pre každého, kto si potrebuje oddýchnuť, vypnúť, niečo pekné a svoje si vytvoriť. Materiál na tvorenie je zabezpečený ako aj malé občerstvenie, kávička alebo čaj. Stačí priniesť seba a chuť si niečo pekné vytvoriť.
Na workshope vás bude sprevádzať Katka Saboová, ktorá sa venuje predovšetkým maľbe mandál na hodváb. Niečo o nej a jej tvorbu si môžete pozrieť nafb stránke mandaly čarované Katkou

Maľovanie mandál II.
24.11.2019 od 15 00 ( nepamatam sa kedy sme hovorili) do 19: 00)
Cena: 3,-/osoba
popis
V druhej časti kurzu si pripravené mandalky, prenesieme na hodváb. Kde ich nakreslíme, vymaľujeme, vyzdobíme profesionálnymi farbami na hodváb a upevníme na pevný podklad.
Pre prihlásenie sa na druhú časť kurzu je nutné apsolvovať prvú časť kurzu, kde sa mandalka kreslí a rysuje.

Maľovanie mandál III.
dakedy v januáry. celodenný workshop od 10: 00 do 17:00
Cena: 65,-/osoba
Popis
Pozývam ťa na celodenný workshop maľovania mandál, kde si môžeš oddýchnuť, vypnúť hlavu, objaviť svoju kreativitu. Je to meditácia a zároveň terapia, kedy sme spojený so svojou dušou a pomocou tvarov, farieb, sebavyjadrením nastáva vnútorné liečenie, harmonizácia vnútra. Je to tiež úžasný nástroj pre sebaspoznanie a vyrovnanie mužskej a ženskej polarity v nás. Na maľovanie mandaly nepotrebuješ žiadne skúsenosti s maľovaním a naozaj si ju dokáže namaľovať každý.
Najprv sa naladíme na svoje vnútro, mandalku si nakreslíme, narysujeme, prenesieme na hodváb, zarámujeme a domov si môžeš zobrať hotový obraz. Všetok materiál na tvorenie je zabezpečený ako aj malé občerstvenie.
Na workshope vás bude sprevádzať Katka Saboová, ktorá sa venuje predovšetkým maľbe mandál na hodváb. Niečo o nej a jej tvorbu si môžete pozrieť na fb stránke mandaly čarované Katkou

Rezervácie

Zarezervujte si miesto cez náš systém alebo sa prihláste e-mailom na herna@mudresovy.sk či telefonicky na t.č. +421 908 826 148


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *