FRAKTÁLNA KRESBA PRE KAŽDÉHO 9.12.2018

Dátum/čas
09/12/2018
14:00 - 17:00


PRIHLASOVANIE CEZ WWW.MUDRESOVY.SK

LEKTORKA: Mgr. Ana Bažová Grňa – psychológ
Zástupca Metódy Fraktálnej kresby na Slovensku

VSTUPNÉ: 10,- dospelý , dieťa od 5 rokov plati 5,-
Je potrebné sa vopred prihlásiť cez stránku www.mudresovy.sk a uhradit platbu po vyzvaní do 6.12.2018

Prídite si oddýchnuť a ak chcete mozete sa niečo zaujímavé o sebe dozvediet. Túto kresbu zvládne dieťa od 5 rokov. Začneme tým, že budeme viesť neprerušovane líniu so zatvorenými očami a potom ju budeme vyfarbovať podľa chuti. Kreslenie fraktálov je forma arteterapie, ktorú vytvorila autorka TanzilijaPolujahtova, psychologička z Ruska, v roku 1990, odvtedy sa v Rusku aktívne používa ako terapeutická metóda. Neskôr zistila, že niečo podobné existovalo už v starom Egypte.
Metóda fraktálneho kreslenia je založená na línii, farbe a nevedomom odtlačku nášho osobného rukopisu ktorý identifikujeme pomocou kresby a predstavuje množstvo informácií o nás. Realizuje sa so zatvorenými očami.
Kreslenímfraktálov sa predovšetkým dá skvalitniť svoj osobný a profesionálny život, vniesť súlad do svojich vzťahov. Dá sa svoje nerozvinuté predispozície a schopnosti aktivovať a realizovať ich v každodennom živote robiac ho plnohodnotnejším a seba kreatívnejším.
Kreslením fraktálou, objavujeme vnútorný, skrytý svet našej psychiky, umožňujúc si zároveň plnohodnotnejšie sebauplatnenie.
Nevyžadujú sa predchádzajúce znalosti alebo skúsenosti s kreslením, na to aby smetúto metóduzvládli a aplikovali ju vo svojom živote. Stačí mať chuť kresliť a objavovať seba, a mať trochu trpezlivosti.
Na dielni sa dozviete viac o formách Fraktálnej kresby a vyskúšate si jednu s nich. Existujú rôzne formy: diagnostická, terapeutická, umelecká, s prvkami sakrálnej geometrie, podporná, emočná, ruka zdravia – zameraná na liečenie zdravotného stavu.
Odporúčam priniesť vlastnú sadu farbičiek (aspoň 24 odtieňov).
Fraktálnu kresbu môžu realizovať deti od 5 rokov a dospelý po neobmedzený vek.
Deťom pomáha zlepšiť pozornosť, koncentráciu, zkľudniť psychomotorický nepokoj, objaviť v sebe skrytý potenciál, lepšie porozumieť sebe a druhým, výrazne napomáha pri fyzickom a psychickom disbalanse – chorobe. Všetko platí aj pre dospelých.

Rezervácie

Zarezervujte si miesto cez náš systém alebo sa prihláste e-mailom na herna@mudresovy.sk či telefonicky na t.č. +421 908 826 148

Na túto udalosť sú rezervácie ešte/už zatvorené.

Jeden komentár k “FRAKTÁLNA KRESBA PRE KAŽDÉHO 9.12.2018”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *