BAREFOOT BURZA-PREDAJ

Dátum/čas
17/01/2019
16:00 - 19:00


Prídte predať, kúpiť,  ohmatať  si  barefoot obuv.
 
BURZA: 16:00-19:00
 
PRIHLASOVANIE: predajcovia prihlasujte sa prosím tu na www.mudresovy.sk do 10.1.2019 , po prihlásení dostatočného počtu predajcov Vám príde pokyn k úhrade 2,50,-Eur, k svojmu menu prosim uvedte do zatvorky pocet parov topanok.
 
POKYNY:  je potrebné prísť o 15:30  a podpisať sa na prezenčku. Je potrebné doniest si maly stolik a (ak nemate skuste ma kontaktovat ci viem zabezpecit) topanky by nemali byt len tak na zemi, lebo deti ich budu svojvolne odnasat. Je potrebne mať všetky topánky už označené (Vnút. dĺžka, šírka, cena, velkost, na druhej strane lístka meno predajcu a telefon)
 
INFORMACIE: podrobnejsie info sa mozete opytat cez messenger, pridajte si ma ako priatela ak by som nieco potrebovala rychlejsie to odkomunikujeme, alebo mailom na herna@mudresovy.sk
 
PREDNÁŠKA TÉMA:
 
Barefoot prístup je postupne sa rozširujúci spôsob obúvania do topánok, ktoré čo najmenej obmedzujú chodidlo pre jeho prirodzený spôsob práce v pohybe. Vybrať sebe a deťom topánky už možno vieme. Ako však pokračovať po nákupe, alebo pri prechode z klasickej obuvi je niekedy hlavolamom. Na prednáške si ukážeme hlavné výhody aj nevýhody barefootovej obuvi. Prejdeme cvičenia a prístupy ako naučiť deti aj seba správne našlapovať a mať nohy silné a citlivé tak, ako to tento prístup vyžaduje.
 
Počas burzy bude možná individuálna kontrola nožičiek na podoskope.
 
LEKTOR: Matúš Svinčák – Ventro centrum pohybu
 
VSTUPNÉ:
predávajúci 2,50- vopred na účet
kupujúci 1,- poprosíme vhodiť do pokladničky pri vstupe
prednáška 10,- 3 dni vopred na účet-prihlasovanie cez www.mudresovy.sk
dieťa ak sa ostáva hrať v herni 6,- neobmedzene
(ak idete len kuknúť 15 minút grátis)
individuálna kontrola nožičiek na podoskope s Matúšom 15 minút – 6,-
 

Rezervácie

Zarezervujte si miesto cez náš systém alebo sa prihláste e-mailom na herna@mudresovy.sk či telefonicky na t.č. +421 908 826 148

Na túto udalosť sú rezervácie ešte/už zatvorené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *